skip to Main Content

Remote Best Solutions
Online Summit

Zapisz się i odbierz prezent - Audyt - Czy jesteś RemoteReady?

30 kwietnia 2020 r.

Wierzymy w siłę i możliwości pracy zdalnej. Od lat rozwijamy się w tym modelu i realizujemy projekty na całym świecie. Granice są tylko w naszych wyobrażeniach. Dziś to wyjątkowo ważne, by z odwagą rozwijać siebie, zespoły i firmę. A rozwój w tym momencie oznacza otwartość, zaufanie, komunikację przy ciągłym doskonaleniu pracy na celach, zarządzaniu projektami i ustalaniu priorytetów.

Remote Best Solutions Online Summit to jednodniowe wydarzenie, które przeprowadzi Cię przez najważniejsze obszary zarządzania rozproszonymi zespołami.

Bezpłatny udział w Online Summit

90 min sesja Q&A z RemoteSchool.Net - 67 PLN

Program

9.30  – 10.00Praca zdalnaco zyskujesz kiedy tracisz
Monika Reszko, Psycholog biznesu i Nadia Harris, Remoteworkadvocate.com

 • Kiedy i dla kogo praca zdalna jest rozwiązaniem
 • Kontrola vs samozarządzanie, czyli kierunek optymalizacji
 • Jak przejść test na dojrzałość organizacji

10.00 – 10.40Czy „uzdalnimy się” na zawsze
Magdalena Felczak, HomeJob i Rafał Bartoszewicz, Nice to Fit you

 • Jak do tej pory uzdalniały się firmy?
 • Czy uzdalnienie to jedynie trend, czy też nowa rzeczywistość?
 • Jakie plusy niesie ze sobą wdrożenie modelu zdalnego?

10.40 – 11.20Dlaczego zdalne firmy upadają
Monika Reszko, Psycholog biznesu i Nadia Harris, Remoteworkadvocate.com

 • 3 główne powody porażki
 • Jak skutecznie przygotować i zaimplementować model zdalny
 • Sytuacje kryzysowe – jak zapobiegać, by nie musieć leczyć

11.20 – 12.00Jak naprawdę skorzystać na pracy zdalnej
Dominika Kotuła, BlueMedia

 • Jak to zrobiliśmy – Case study BlueMedia
 • Rola HR w transformacji
 • Czego możesz oczekiwać od menedżerów

12.00 – 12.40Krytyczne kompetencje zdalnego managera
Dorota Danieluk, NTT i Wojciech Bogucki , NTT

 • Jak przygotować środowisko IT do pracy w modelu zdalnym?
 • Jakie umiejętności powinien posiadać zdalny manager?
 • Na co zwrócić szczególną uwagę przy wdrożeniu pracy zdalnej?

12.40 – 13.20Jak ożywić zdalne zespoły
Aleksandra Masłowska, ZF i Olga Golonka, MobeeDick

 • Jaki wpływ ma kultura organizacyjna na pracę zdalną?
 • Automotive i branże kreatywne – czy model zdalny jest dla wszystkich
 • Jakie aktywności team-buildingowe prowadzą do sukcesu?

13.20 – 14.00Co zostanie z pracy zdalnej po pandemii wyniki badania FBI?
Piotr Maślak, Future Business Institute

 • Czego możemy spodziewać się w przyszłości
 • Czy pracownicy będą chcieli wrócić do biur
 • Jakie kompetencje staną się krytyczne

14.00 – 14.40Zdalni kandydaci – tajemnica sukcesu
Anna Wójcik, Talentuno i Grzegorz Deszczka, Rekruter z Brodą

 • Czy zdalna rekrutacja na stałe zagości w branży HR?
 • Jakie są oczekiwania kandydatów względem procesu rekrutacji?
 • Jak przekonać działy HR do rekrutacji zdalnej?

14.40 – 15.20 –  Zatrudniłem i co dalej – czyli zdalny onboarding
Nadia Harris, Remoteworkadvocate.com

 • Czy zdalny onboarding jest możliwy w każdej organizacji?
 • Z jakich narzędzi korzystać przy zdalnym onboardingu?
 • Jak zaangażować i zmotywować nowego pracownika?

15.20 – 16.50Szkolenie online – Remote Ready – VIP Pass

Monika Reszko i Nadia Harris – sprawdź gotowość firmy i swoją do pracy zdalnej i zarządzania rozproszonym zespołem oraz opracuj plan przejścia na efektywny model zdalny. Warsztat w oparciu o Test „Be Remote Ready”, który otrzymujesz przy bezpłatnej rejestracji.

Dziś praca zdalna nie jest wyborem, lecz koniecznością. Poszerz horyzonty zostając w domu.

Co mogę zyskać?

Edukuj siebie, menedżerów, pracowników. Weź udział w Remote Best Solutions Online Summit i sprawdź, jak chwilowo wymuszony home office zamienić na najbardziej efektywny model pracy, jaki kiedykolwiek powstał.

Bezpłatny udział w Online Summit

90 min sesja Q&A z RemoteSchool.Net - 67 PLN

Prelegenci

Nadia Harris

Remoteworkadvocate.com

Z pracą zdalną związana od ponad 6 lat. Jedna z Top 15 remote work advocates and leaders zgodnie z rankingiem All American Speakers. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowała z szeregiem międzynarodowych organizacji - były to start upy oraz korporacje. Obszary jej aktywności dotyczą tworzenia procedur biznesowych w zakresie HR oraz strategii pozyskiwania zasobów ludzkich w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji.

Monika Reszko

Psycholog biznesu

Psycholog, doradca i trener biznesu. Pracuje z właścicielami i zarządami firm oraz kadrą menedżerską. Efektywność to dla niej suma wyniku finansowego i satysfakcji pracowników. Autorka programów rozwojowych, badań i artykułów branżowych oraz pomysłodawczyni wydarzeń dla biznesu. W swoim dorobku ma ponad 4 tysiące godzin szkoleniowych, 2,5 tysiące godzin konsultacji, wdrożone zmiany w blisko 100 firmach. Mówi się o niej, że zadaje pytania, na które należy i jednocześnie najtrudniej sobie odpowiedzieć.

Rafał Bartoszewicz

NICE TO FIT YOU

Manager z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży e-commerce. Zarządzał obszarem marketingu i sprzedaży w firmach o zasięgu międzynarodowym. Specjalizuje się w branży e - commerce, doradza w strategiach cyfrowych i brandingowych z naciskiem na zwiększanie sprzedaży i rentowności.

Wojciech Bogucki

NTT

Business Line Manager w NTT, zajmujący się portfolio Digital Workplace. Posiada ponad 20 lat doświadczenia branżowego oraz bogatą wiedzę techniczną i doświadczenie biznesowe.

Dorota Danieluk

NTT

Absolwentka zarządzania zasobami ludzkimi oraz Executive MBA. Zarządza obszarem HR w międzynarodowej, informatycznej spółce NTT Poland. Zawodowo uwielbia pracować z zespołami IT. Wierzy w ludzi i inspiruje się nimi. Docenia moc informacji zwrotnej, otwartej komunikacji oraz traktowania ludzi fair. Nie promuje rzeczy i rozwiązań, w które nie wierzy. Przekłada działania HR na liczby i procenty. Prywatnie pisze książki do szuflady. Motto - Do it with passion, or not at all.

Grzegorz Deszczka

Rekruter z Brodą

Jestem właścicielem agencji rekrutacyjnej Welovepeople, która specjalizuje się w rekrutacjach IT oraz rekrutacjach w branży SSC/BPO. Wybrany zostałem TOPOWYM GŁOSEM LINKEDIN 2019 :). Wierzę, żę rola rekrutera jest kluczowa w nowoczesnym przedsiębiorstwie, a ciągły rozwój może sprawić, że kandydat będzie postrzegał Cię jako partnera, a nie jedynie pośrednika.  Prowadzę vloga “Rekruter z brodą”, bloga szkolarekrutera.pl oraz podcast ● RECrutacja #rekruterzbroda i dzielę się wiedzą o rekrutacji w branży IT.

Magdalena Felczak

HomeJob

Założycielka Homejob, portalu pracy zdalnej i elastycznej. PR-owiec i CSR-owiec z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji kampanii związanych z reputacją i wizerunkiem firm oraz organizacji. Entuzjastka rozwiązań pomagających łączyć pracę i życie osobiste, które sama z powodzeniem od lat stosuje. Pomysłodawczyni i organizatorka akcji #Niezwalniajmy, w ramach której promowane są firmy, które deklarują, że jednym z ich priorytetów w czasie koronawirusa jest zachowanie jak największej liczby miejsc pracy.

Olga Golonka

MobeeDick

Marketing Manager w firmie projektowo-badawczej Mobee Dick, specjalizującej się w budowaniu produktów i usług cyfrowych. W codziennej pracy wykorzystuje mix doświadczeń zdobywanych podczas pracy in-house, po stronie agencji oraz dev house’u, które ukształtowały jej strategiczne podejście do komunikacji i zarządzania projektami. Aktywnie angażuje się w inicjatywy okołobranżowe oraz społeczne. Gościnny wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Geek girl uzależniona od kawy speciality i dobrego designu.

Dominika Kotuła

BlueMedia

Od 15 lat zawodowo związana z Blue Media, gdzie od początku zajmuje się m.in. dbaniem o „dobrostan” pracowników pod względem psycho-i-fizycznym, a także m.in. rekrutacjami, rozwojem i zagadnieniami związanymi z komunikacją oraz EB. Ukończyła Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim, studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi na Politechnice Gdańskiej oraz controlling personalny w Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie stara się łączyć życie rodzinne z pasją do biegów średnio i długodystansowych.

Aleksandra Masłowska

ZF

Menadżer Rekrutacji Globalnych w Grupie ZF, posiadająca ponad 15 lat doświadczenia w branży HR. Obecnie jest odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój zdalnego zespołu na skalę globalną.

Piotr Maślak

Future Business Institut

Współzałożyciel Future Business Institut, CEO Travicon Sp. z o.o.. Dziennikarz, dyplomowany Trener Biznesu Oświaty i Edukacji, trenerem wystąpień publicznych i medialnych oraz komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej i kryzysowej. Szkoliłem m.in. naukowców, prezesów i menedżerów najwyższego szczebla w sektorze prywatnym i publicznym, działaczy i wolontariuszy NGO. Jestem doradcą ds. komunikacji, autorem wielu strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Pasjonuje się najnowszymi trendami w komunikacji (mobile journalism, social media, brand journalism). 

Anna Wójcik

Talentuno

Moja praca jest moją absolutną pasją.Od 10 lat jestem związana z branżą HR. Buduję i prowadzę zespoły rekrutacyjne, z dumą obserwując sukcesy i rozwój swoich współpracowników. Na swoim koncie mam kilkadziesiąt zrealizowanych projektów rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Polsce oraz udział w budowaniu i rozwoju kilku start upów rekrutacyjnych.  Jestem dyplomowanym HR Business Partnerem, fanką turkusowych organizacji, nowych technologii, postawy „ can do” i ludzi z charyzmą.

Partnerzy

NTFY

Obecna sytuacja sprawia, że już nic nie będzie takie samo. Dlatego pojawiają się pytania:

 • Jak aktualna sytuacja zmieni kulturę firmy?
 • Jaką postawę przyjąć jako manager?
 • Jakie procedury wdrożyć, by z kryzysowego przejść na świadomy i skuteczny model pracy?
 • Jak przemodelować komunikację wewnętrzną i systemy spotkań, by były efektywne?
 • Jak wykorzystać tę sytuację do budowania zaangażowania pracowników?
 • Jakie predyspozycje sprawdzać u kandydatów, jeśli chcemy przejść całkowicie na pracę zdalną?

 

Bezpłatny udział w Online Summit

90 min sesja Q&A z RemoteSchool.Net - 67 PLN

Edukuj siebie, menedżerów, pracowników. Weź udział w Remote Best Solutions Online Summit i sprawdź, jak chwilowo wymuszony home office zamienić na najbardziej efektywny model pracy, jaki kiedykolwiek powstał!

Rezerwuję miejsce

Back To Top