skip to Main Content

Poznajmy się!

Monika Reszko

Monika Reszko

Współwłaścicielka marki remoteschool.net. Psycholog biznesu, autor publikacji, badań i programów rozwojowych dla biznesu oraz książki MINDSET Szefa. Od ponad jedenastu lat prowadzi własną firmę.

Pracuje z właścicielami i zarządami firm oraz kadrą menedżerską. Angażuje się w projekty z jasno zdefiniowanym celem i określonymi wskaźnikami. Jej praca koncentruje się na zwiększaniu efektywności, którą traktuje jako sumę wyniku finansowego oraz satysfakcji pracowników, właścicieli i klientów. Ambasadorka White Tiger fundacji Pro Progressio.  Mówi się o niej, że zadaje pytania, na które czasem trudno, ale zdecydowanie warto sobie odpowiedzieć.

Nadia Harris

Nadia Harris

Współzałożycielka zdalnej szkoły remoteschool.net oraz anglojęzycznego portalu remoteworkadvocate.com. Międzynarodowy ekspert pracy zdalnej i hybrydowej z wieloletnim doświadczeniem w branży HR.  Lider pracy zdalnej i hybrydowej zgodnie z rankingiem TOP 15 Remote Work Advocates opracowanym przez All American Speakers oraz brytyjskim raportem Onalytica „Who’s who in remote working”.

W trakcie swojej kariery zawodowej zrealizowała kilkadziesiąt globalnych projektów z branży m.in. marketingowej, e-commerce, IT i bankowości. Posiada tytuł MBA z zakresu interkulturowej komunikacji menedżerskiej akredytowany przez Amerykański Departament Edukacji.

Połącz się z innymi

Zapisz się na newsletter

Back To Top