skip to Main Content

Czym jest RemoteSchool?

RemoteSchool.Net to więcej niż szkoła.

To jedyna taka na polskim rynku oferta szkoleń online i usług doradczych z zakresu pracy zdalnej. Znajdziesz tu rozwiązania dedykowane firmom, menedżerom i członkom zespołów, którzy wierzą, że rozwiązania zdalne jako codzienny model pracy przyczyniają się do większej efektywności, satysfakcji i długofalowej współpracy. 

Poznajmy się

Monika Reszko

Współwłaścicielka marki remoteschool.net. Psycholog biznesu, autor publikacji, badań i programów rozwojowych dla biznesu oraz książki MINDSET Szefa. Od ponad jedenastu lat prowadzi własną firmę. Pracuje z właścicielami i zarządami firm oraz kadrą menedżerską.

Angażuje się w projekty z jasno zdefiniowanym celem i określonymi wskaźnikami. Jej praca koncentruje się na zwiększaniu efektywności, którą traktuje jako sumę wyniku finansowego oraz satysfakcji pracowników, właścicieli i klientów. Ambasadorka White Tiger fundacji Pro Progressio.  Mówi się o niej, że zadaje pytania, na które czasem trudno, ale zdecydowanie warto sobie odpowiedzieć. 

Nadia Harris

Współzałożycielka zdalnej szkoły remoteschool.net orazanglojęzycznego portalu remoteworkadvocate.com. Międzynarodowy ekspert pracy zdalnej i hybrydowej z wieloletnim doświadczeniem w branży HR. 

Lider pracy zdalnej i hybrydowej zgodnie z rankingiem TOP 15 Remote Work Advocates opracowanym przez All American Speakers oraz brytyjskim raportem Onalytica „Who’s who in remote working”. W trakcie swojej kariery zawodowej zrealizowała kilkadziesiąt globalnych projektów z branży m.in. marketingowej, e-commerce, IT i bankowości. Posiada tytuł MBA z zakresu interkulturowej komunikacji menedżerskiej akredytowany przez Amerykański Departament Edukacji.

Co mogę zyskać?

Postaw z nami fundament, na którym zbudujesz stabilny, efektywny i długotrwały model pracy zdalnej i zarządzisz najbardziej rozproszonym zespołem. 

RemoteSchool.Net to rozwiązania tworzone przez i dla zdalnych liderów.

Prowadzisz firmę i szukasz rozwiązań, które optymalizują koszty i zwiększają efektywność pracy?

Zarządzasz zdalnym zespołem i chcesz podnieść jakość pracy swojej i zespołu?

Jesteś członkiem zdalnego zespołu i potrzebujesz rozwiązań, które podniosą wartość Twojej pracy?

A może chcesz rozwinąć swoje kompetencje i zwiększyć szanse na atrakcyjną pracę?

Uzdalnij swój zespół

Rozwiń swoje kompetencje i zarządzaj z sukcesem rozproszonymi zespołami

Jeśli jesteś menedżerem, to doskonale wiesz, jak w tradycyjnym zespole trudno jest budować autorytet, motywować, rozwijać pracowników i dostarczać organizacji oczekiwany efekt. Rozproszone zespoły to na pierwszy rzut oka jeszcze większe wyzwanie. Rzecz w tym, że przy odpowiednim stylu komunikacji, ustalaniu priorytetów i technikach pracy zdalnej możesz czuć się dużo pewniej, być bardziej cenionym przez pracowników i przełożonych, a jednocześnie mieć więcej czasu dla siebie.

Zależy Ci na rozwoju Twojego zespołu i szukasz skutecznej metody na to, żeby Twój zespół był jeszcze lepszy? Chciałbyś poznać techniki zarządzania zespołem zdalnym oraz rozproszonym w zakresie monitorowania jego postępów, aktywności team buildingowych, delegowania, feedbacku oraz zarządzania czasem? Dołącz do dziesiątek osób, które ukończyły nasze programy, podnosząc swoją efektywność i zadowolenie. 

Uzdalnij procesy

Dostosuj kulturę i procesy w firmie do zdalnego modelu

Wprowadzenie pracy zdalnej lub hybrydowej wiąże się z częściowym przemodelowaniem Twojej firmy. Jeśli do tej pory działaliście w tradycyjnym modelu, to praca zdalna i hybrydowa może stanowić wyzwanie.

Działanie bez przygotowania, powoduje wzrost ryzyka biznesowego i spadek wydajności, obniżając jednocześnie zaangażowanie pracowników. Dlatego dogłębna analiza kultury organizacyjnej, schematów komunikacyjnych, systemu zachowań i procedur firmowych to pierwszy krok w procesie przeniesienia biznesu na model zdalny.

Komunikacja, kultura organizacyjna, narzędzia, procesy i procedury? Pomożemy Ci je uzdalnić dzięki kompleksowemu audytowi pracy zdalnej. Przygotujemy Twoje zasoby oraz kadrę zarządzającą pracowników. Skorzystaj z rozwiązań, które uwzględnią największe wartości i zalety Twojej firmy, przy jednoczesnym wzniesieniu ich na jeszcze wyższy poziom. 

Znajdź pracę zdalną Twoich marzeń

Zwiększ swoje szanse na ciekawą pracę i życie

Marzysz o pracy z dowolnego miejsca na ziemi? A może chciałbyś po prostu zacząć pracować zdalnie, ale nie wiesz jak się do tego przygotować? Czy szukasz pracy zdalnej, nie wiedząc gdzie i od czego zacząć? Mobilność dziś to nie tylko przemieszczanie się, to także umiejętność szybkiej adaptacji i wykorzystywania bieżących możliwości. To podejmowanie aktywności zawodowych i życiowych w różnych miejscach świata – tak pojmujemy mobilność i umiejętność “bycia zdalnym”.

Możemy pomóc Ci w poszukiwaniach zdalnej pracy, nauczymy Cię efektywnie pracować zdalnie tak, aby zmaksymalizować Twoje szanse na sukces. Dołącz do tych, którzy razem z nami budują życie i pracę bez granic.

Dołącz do grupy na Facebooku

Zapisz się na newsletter

Zaufali nam

Opinie o RemoteSchool.Net

Monika zrobiła mi prywatny trening umysłu. Dzięki niej i głębokiej refleksji nad sobą pozbyłem się wielu starych przeświadczeń i męczących nawyków, z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Dziś stawiam granice i nie pozwalam innym na ich przekraczanie.

Przemysław Krzysztofek
Właściciel Grupa AutoElektro

W trakcie naszej współpracy, Nadia zawsze wykazywała się dużym zaangażowaniem. Nasza współpraca wykroczyła poza profesjonalną komunikację, dziś już raczej przyjaźń.

Alina Issengalieva
People and Culture Team Lead, Insider

Energia, przedsiębiorczość, kreatywność, profesjonalizm, zaangażowanie, empatia, to tylko niektóre cechy opisujące Monikę. Jest wyjątkowym człowiekiem.

Marek Wikiera
Biznesmen, ultramaratończyk
Back To Top